Nr katalogowy: 613

M.P.M-MUHLENFELD

Nr katalogowy: 613

Para talerzy z motywem Zwiebelmuster, pocz. XX w.

porcelana, kobalt podszkliwny; 4 x 24,5 x 24,5 cm;
sygn. kobaltem na odwrocie oraz w lustrze: M. P. M.;