Nr katalogowy: 606

Nr katalogowy: 606

Para półmisków porcelanowych, XIX/XX w.

- półmisek w uchwytami: 4,5 x 42,8 x 24,2 cm; sygn. zielenią na spodzie: Hutschenreuther / Selb / BAVARIA;
- półmisek ze zdobionym kołnierzem: 4 x 38 x 27 cm;