Nr katalogowy: 605

ROYAL COPENHAGEN

Nr katalogowy: 605

Półmisek z kobaltowymi gałązkami, XIX w.

porcelana, kobalt podszkliwny; 6 x 22 x 22,5 cm;
sygn. na spodzie kobaltem: trzy fale;