Nr katalogowy: 79

Józef BRANDT (1841-1915)

Nr katalogowy: 79

Szkic do obrazu „Czarniecki pod Koldyngą” [Nokturn - pochód Kozaków], ok. 1869

olej, płótno; 12,5 x 20,5 cm;
sygn. p. d.: JB
estymacja: 60 000 - 70 000 zł