Nr katalogowy: 80

Malarz nieokreślony, polski?, XX w.

Nr katalogowy: 80

Kobieta w czarnej mantylce, lata 30. XX w.

olej, płótno; 78 x 62,5 cm.
(Obraz po konserwacji).
estymacja: 5 200 - 6 000 zł