Nr katalogowy: 66

Malarz nieokreślony, polski, XIX w.

Nr katalogowy: 66

Para portretów: Bona Sforza i Zygmunt Stary

olej, płótno; 21 x 18,5 cm (każdy);
[jeden z obrazów przed konserwacją].
estymacja: 4 000 - 4 500 zł