Nr katalogowy: 67

Edward Charles BARNES (ok.1830-1882)

Nr katalogowy: 67

Dziewczyna przy źródle

olej, płótno; 38 x 33 cm;
sygn. l. d.: Barnes.
estymacja: 3 200 - 3 700 zł
Cena sprzedaży 4 700 zł