Nr katalogowy: 46

Marceli HARASIMOWICZ (1859-1935)

Nr katalogowy: 46

Pejzaż z chatą, 1925

olej, płótno; 100 x 135 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1925 Harasimowicz.
estymacja: 29 000 - 33 000 zł