Nr katalogowy: 47

Jadwiga HEWELKE-BUHAREWICZ (1892-1966)

Nr katalogowy: 47

Święcone, przed 1939

olej, płótno naklejone na tekturę; 51 x 36 cm;
sygn. l. d.: J. Buharewicz Hewelke.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł