Nr katalogowy: 40

Marcin KITZ (1891-1943)

Nr katalogowy: 40

Pejzaż z polem, 1905

olej, płótno naklejone na płytę; 30,5 x 36 cm;
sygn. p. d.: MKitz
estymacja: 8 000 - 9 000 zł