Nr katalogowy: 27

Karol KOSSAK (1896-1975)

Nr katalogowy: 27

Pędzące konie

akwarela, papier; 41 x 62 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: KKossak.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena sprzedaży 4 500 zł