Nr katalogowy: 28

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 28

Potyczka pod lasem - Z wojny polsko-bolszewickiej, 1928

olej, płótno; 46 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1928.
estymacja: 35 000 - 45 000 zł
Cena oferowana 34 000 zł