Nr katalogowy: 4

Błażej IWANOWSKI (1889-1966)

Nr katalogowy: 4

Barbakan w Warszawie, 1960

olej, papier; 28,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Błażej Iwanowski 1960
estymacja: 1 500 - 1 800 zł