Nr katalogowy: 5

Franciszek SUNDERLAND (1 poł. XX w.)

Nr katalogowy: 5

Stare Miasto w Warszawie, 1928

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier naklejony na tekturę; 29 x 35,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Franciszek Sunderland / 1928 (ołówkiem).
estymacja: 2 700 - 3 200 zł