Nr katalogowy: 308

Alfred ABERDAM (1894-1963)

Nr katalogowy: 308

Kompozycja

olej, płótno; 158,5 x 129 cm;
na odwrocie 3 nalepki: 1. nalepka z wystawy retrospektywnej w Genewie, częściowo zniszczona 2. nalepka z odręcznymi napisami m.in
estymacja: 19 000 - 23 000 zł