Nr katalogowy: 309

Norman LETO (1980)

Nr katalogowy: 309

Rekalibrowanie poczucia kompozycji, 2012-2014

olej, płótno; 110 x 150 cm;
opis autorski na odwrocie: REKALIBROWANIE / POCZUCIA KOMPOZYCJI / NORMAN 2012-14;
estymacja: 12 000 - 19 000 zł
Cena sprzedaży 15 000 zł