Szanowni Państwo,
Z ogromną przyjemnością prezentujemy katalog kolejnej Aukcji Sreber, która odbędzie się 8 kwietnia (środa) o godzinie 18:00.
Staraliśmy się zebrać dla Państwa bardzo zróżnicowaną ofertę, wśród której z pewnością każdy będzie mógł znaleźć dla siebie coś wyjątkowego. Mamy nadzieję, iż w świetle nadchodzących Świąt Wielkanocnych, część naszej oferty stanie się inspiracją dla nadania wyjątkowej oprawy Państwa świątecznym stołom. Zapraszamy do oglądania i udziału w aukcji!
Termin aukcji: 8 kwietnia, godz. 18:00
Wystawa przedaukcyjna: 30.03 - 8.04.2020 r.
Walerią Matelską: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Paul Bibollet (czynny 1912-1934)
Nr katalogowy2
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
7
sygn.: TIFFANY & CO STERLING / 23 / 925 [w owalu] / MADE IN ITALY;
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
11
estymacja: 4 800 - 6 500 zł
Maison ODIOT (firma czynna 1690), sukcesja BOULENGERA (1906-1956)
Nr katalogowy22
estymacja: 63 000 - 83 000 zł
36
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
43
estymacja: 17 000 - 23 000 zł
Weinranck & Schmidt ( czynni 1889-?)
Nr katalogowy57
Hanau, k. XIX w.
estymacja: 8 000 - 10 500 zł
Władysław Glixelli (1831-1895)
Nr katalogowy67
estymacja: 700 - 1 000 zł
71
Rosja, lata 70. XIX w.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Friedrich Jacob Stoltz (czynny 1767-1803)
Nr katalogowy90
estymacja: 11 000 - 14 500 zł
firma Puiforcat (okres działalności Jean Puiforcata)
Nr katalogowy96
estymacja: 40 000 - 53 000 zł
106
trzon tralkowy
estymacja: 10 000 - 14 000 zł
Karl Michał Ernest Rotkiel (czynny 1833-1845 lub 1846)
Nr katalogowy117
estymacja: 14 500 - 19 000 zł