Nr katalogowy: 73

Ludwik Bernard Nast (czynny od połowy lat.20.XIX w. - 1838, firma do 1887)

Nr katalogowy: 73

Para solniczek

Srebro próby 12 częściowo złocone cechowane (Nast kursywą w owalu, 12, znak warsztatowy, w Warszawie kursywą w owalu); wys. 8 cm, szer. 11 cm, głęb. 5,5 cm
estymacja: 6 500 - 9 000 zł
Cena oferowana 6 500 zł