Nr katalogowy: 72

Karol Filip Malcz (czynny od 1828 - 1864, firma do 1939)

Nr katalogowy: 72

Solniczka

Srebro próby 12 , częściowo złocone cechowane ( 12 , Malcz słabo czytelne); wys. 9,4 cm, szer. 10,7 cm, głęb. 8,5 cm; waga 72 g.
Warszawa, lata 30. XIX w.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł