Nr katalogowy: 1402

Bartosz MILEWSKI

Nr katalogowy: 1402

Wrocławskie Studio Nagrań, 2007

akryl, płótno 100 x 120 cm; sygn. l. d.: Milewski 2007;
napisy ołówkiem na krośnie: Bartosz Milewski (SUMIK) / "Wrocławskie studio nagrań" / akryl / 100
estymacja: 2 500 - 3 000 zł