Nr katalogowy: 1401

Bartosz MILEWSKI

Nr katalogowy: 1401

Strzeż się pociągu 2, 2008

akryl, płótno; 100 x 120 cm; sygn. p. d.: Milewski/ 2008
estymacja: 2 500 - 3 000 zł