Nr katalogowy: 406

Witold PODGÓRSKI (ur. 1958)

Nr katalogowy: 406

Bez tytułu, z cyklu: 100x100, 2018

akryl, olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. Podgórski 2018;
estymacja: 11 000 - 15 000 zł