Nr katalogowy: 407

Piotr STACHLEWSKI (ur. 1964)

Nr katalogowy: 407

Pomarańczowa alternatywa

olej, płótno, 146 x 118 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: P. Stachlewski 2003
estymacja: 5 000 - 6 000 zł