Nr katalogowy: 1312

Krystyna ZACHWATOWICZ (ur. 1930 r., Warszawa)

Nr katalogowy: 1312

Kazimierz, 1976

tusz, akwarela, papier, 24,5 x 18 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: K.Zachwatowicz / 1976 KAZIMIERZ
estymacja: 700 - 800 zł