Nr katalogowy: 1311

Malarze warszawskiej ASP, XX w.

Nr katalogowy: 1311

Słoneczniki, ok. 1952

olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: WANDA;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł