Nr katalogowy: 1310

Barbara MICHAŁOWSKA, XX w.

Nr katalogowy: 1310

W parku, 2015

olej, płótno; 70 x 50 cm;
opisany na odwrocie: BARABARA MICHAŁOWSKA / "W PARKU" / 70 X 50 2015 R.
estymacja: 2 200 - 2 900 zł