Nr katalogowy: 1208

Nr katalogowy: 1208

Chrystus Ukrzyżowany

kość, drewno złocone, tkanina pąsowa z wzorem kwiatowym; ramka profilowana;
figurka 15,5 x 10,7 cm; Francja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł