Nr katalogowy: 1207

Thomas FRANÇOIS CARTIER (1879-1943)

Nr katalogowy: 1207

Walczące jelenie na rykowisku

brąz, patyna zielona, zmatowiona; czarny marblit, onyks; wys. 30 cm, dł. 66 cm, szer. 26 cm.
Francja, 1 poł. XX w.
estymacja: 2 800 - 3 300 zł