Nr katalogowy: 1056

Karol GAJEWSKI (1896-1969)

Nr katalogowy: 1056

Widok na kościół św. Anny od strony Mariensztatu w Warszawie

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 47,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. Gajewski (ołówkiem).
estymacja: 1 200 - 1 400 zł