Nr katalogowy: 1055

Zofia SZYSZKO-BOHUSZ (1892-1973)

Nr katalogowy: 1055

Prymulka w doniczce

olej, tektura; 49,5 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: ZSzyszkoBohusz 19… (?) (ołówkiem)
estymacja: 1 000 - 1 200 zł