Nr katalogowy: 1048

Ignacy PIEŃKOWSKI (1877-1948)

Nr katalogowy: 1048

Motyw wiosenny

olej, tektura; 24 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
estymacja: 2 000 - 2 400 zł