Nr katalogowy: 1049

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

Nr katalogowy: 1049

Kwiaty w wazonie

olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: Rzepiński.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 400 zł