Nr katalogowy: 1027

Malarz nieokreślony, z pracowni Wojciecha Kossaka, XX w.

Nr katalogowy: 1027

Szarża polska na wojska rosyjskie - Racławice?

olej, tektura; 51,5 x 67 cm.
estymacja: 5 000 - 5 500 zł