Nr katalogowy: 1028

Błażej IWANOWSKI (1889-1966)

Nr katalogowy: 1028

Kwiaty w wazonie

olej, płótno 65 x 55 cm;
sygn. p. d.: Błażej Iwanowski.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł