Nr katalogowy: 1022

Henryk BARANOWSKI (1932-2005)

Nr katalogowy: 1022

Giewont

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: H. Baranowski.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł