Nr katalogowy: 1021

Katarzyna LIBROWICZ (1912-1991)

Nr katalogowy: 1021

Wiosna we wsi

olej, płótno; 46 x 61 cm;
sygn. l. d.: K. Librowicz.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł