Nr katalogowy: 1020

Malarz nieokreślony, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 1020

Matka Boska Boża z Dzieciątkiem

olej, płótno naklejone na tekturę; 32,5 x 27 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł