12 lutego 2020

Aukcja: 12 lutego, godz. 18.00

pon. - pt.: 11 - 19
sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia poaukcyjne:

Pamela Skrzypczak
p.skrzypczak@rempex.pl
tel.: 669 222 259

zobacz regulamin aukcji

906
Kątnik z drzwiczkami żaluzjowymi konstrukcja dębowa, okleiny mahoniowe, mosiądz, skóra tłoczona, intarsja; wys. 75 cm, boki 83 cm, głęb. 58 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł

907
Szafka kątowa w tradycji biedermeieru konstrukcja sosnowa, okleiny mahoniowe; wys. 144 cm, szer. 95 cm, głęb. 53 cm.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł

1901
Stolik ośmiokątny - postument drewno, czarny lakier, marmur beżowo-różowy; wys. 84 cm;
Chiny? XIX/XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

1902
Stolik intarsjowany konstrukcja sosnowa i brzozowa; fornir orzechowy, intarsja - kilka odmian orzecha,
drewna owocowe?; wys. 75 cm, blat 59 x 59 cm. Włochy?; pocz. XX w.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

1903
Fotel w stylu Ludwika Filipa mahoń, tapicerka, zielony plusz; wys. 98 cm, szer. 65 cm, głęb. 70 cm.
Europa Środkowa, Polska? 4 ćw. XIX w.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

1904
Szafka-słupek dębina, mahoń, czarny marmur, mosiądz; wys. 76 cm, średnica blatu 45 cm.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł
Cena oferowana 1 800 zł

United Arts and Crafts Manufacture BRNO; JINDRZICH HALABALA (1903-1978) - proj.

1905
Para foteli w typie czeskiego modernizmu, model H-269 drewno bukowe, gięte, tapicerskie siedziska i oparcia; wys. 78 cm, szer. 66 cm, głęb. 80 cm.
Czechosłowacja, Brno, ok. 1930
estymacja: 6 600 - 7 000 zł

1906
Komódka fornirowana różą, z dekoracja intarsjowaną w formie przestrzennej kostki rzymskiej,
66 x 50,5 x 39 cm, Francja, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

1907
Szafka w stylu empirowym fornirowana, orzechem, w części czerniona,
85,8 x 45,2 x 35,5 cm, Europa Zachodnia (Włochy?), XIX w.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

1908
Komoda w stylu empirowym fornirowana, orzechem, w części czerniona, ozdobiona mosiężnymi, owalnymi okuciami;
wys. 99 cm, szer. 123,5 cm, głęb. 58 cm; Europa Zachodnia (Włochy?), XIX w.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

1909
Bufet art déco fornir: wzorzysty orzech; 123,5 x 200,5 x 67,5 cm;
Polska, 2 poł. lat. 20. XX w.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł

1910
Szafka w stylu Napoleona III drewno czernione, markieteria (szylkret, blacha mosiężna, grawerowana), brąz złocony, marmur czarny z białymi żyłkami;
wys. 106 cm; Francja, 3- 4 ćw. XIX w.
estymacja: 6 500 - 8 500 zł

1911
Kanapa w stylu Ludwika Filipa drewno - orzech, tapicerka, obicie z irchy; wys. 92,2 cm, szer. 174,5 cm, głęb. 80 cm;
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł