Nr katalogowy: 1902

Nr katalogowy: 1902

Stolik intarsjowany

konstrukcja sosnowa i brzozowa; fornir orzechowy, intarsja - kilka odmian orzecha,
drewna owocowe?; wys. 75 cm, blat 59 x 59 cm. Włochy?; pocz. XX w.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł