Nr katalogowy: 1713

Bruckmann & Söhne - wykonawca; Bückmann - sprzedawca

Nr katalogowy: 1713

Kubek króla Saksonii Fryderyka Augusta

srebro próby 800 częściowo złocone cechowane; wys. 7,4 cm, średnica 5,5 cm; waga 78 g.
Heilbronn, pocz. XX w. (po 1904)
estymacja: 2 500 - 3 000 zł