Nr katalogowy: 1712

Wytwórnia Wyrobów Srebrnych SEMIA Dawida Semi

Nr katalogowy: 1712

Papierośnica art deco z monogramem SA

srebro próby 3 częściowo złocone cechowane, waga 117 g.
Warszawa, lata 30. XX w.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł