Nr katalogowy: 1015

Malarz nieokreślony, holenderski ?, XVII w.

Nr katalogowy: 1015

Odpoczynek przed karczmą

olej, deska; 53 x 65 cm;
sygn. z lewej: … (nieczytelnie);
estymacja: 10 000 - 13 000 zł