Nr katalogowy: 1014

Malarz nieokreślony, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 1014

Portret męski herbu Dąbrowa - w typie portretu epitafijnego z XVIII w.

olej, blacha; 46 x 37 (owal).
estymacja: 8 000 - 9 000 zł