Alicja HALICKA (1894-1975)
Nr katalogowy: 26
Wnętrze domu artystki z portretem córki
olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. l. d.: Halicka;
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
sygn. l. d.: Halicka;
estymacja: 50 000 - 60 000 zł