Nr katalogowy: 27

Wiktor MAZUROWSKI (1859-1944)

Nr katalogowy: 27

Portret żony - Jadwiga Zaleska-Mazurowska

olej, płótno dublowane; 54 x 41,5 cm;
sygn. p. d.: MAZUROWSKI;
estymacja: 17 000 - 20 000 zł