Nr katalogowy: 707

Nr katalogowy: 707

Solniczka podwójna

srebro częściowo złocone cechowane; wys. 6,5 cm, waga 152 g.
Florencja, lata 60.-70. XX w. (po 1968)
estymacja: 2 000 - 2 400 zł