Nr katalogowy: 706

Jan Fryderyk SUCK (czynny ok. 1820- 1854?)

Nr katalogowy: 706

Solniczka z orłem

srebro próby 11 częściowo złocone cechowane; waga 70 g.
Kalisz, lata 30. XIX w.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł