Nr katalogowy: 44

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 44

Madonna z Dzieciątkiem w typie manierystycznym

olej, deska; 87,7 x 67,5 cm.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł