Nr katalogowy: 45

Malarz nieokreślony, XVII w.

Nr katalogowy: 45

Święty Antoni, 1 ćw. XVII w.

olej, deska; 26 x 20,5 cm;
na odwrocie napisy: I.B.G.S.S.T.D. / P.A.P.B. / 1.6.49.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł