Nr katalogowy: 41

Artur HUTSCHENREUTHER (1849-1915)

Nr katalogowy: 41

Wesoły wieczór

olej, płótno; 78 x 60 cm;
sygn. p. d.: Hutschenreuther / (...) nieczytelnie.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł